EUC Trade-in/up (wymiana Twojego monocykla elektrycznego na nowy za dopłatą)

W ostatnim czasie pojawiło się dużo nowych ciekawych monocykli elektrycznych jak to Begode Master X/Pro, Veteran Sherman-S,  Inmotion V13 Challenger, Begode EX30, King Song S22 Pro Eagle i dużo osób marzy o tych nowych modelach. Zatem na przeszkodzie stoi brak pieniędzy i/lub posiadanie już innego monocykla elektrycznegoa, a nowy sezon już wkrótce wystaruje i z monocyklami znowu będą braki u dystrybutorów a ceny znowu pójdą w górę. Zresztą to nic nowego bo jest tak co roku i nie tylko z monocyklami elektrycznymi.

Więc jeśli masz stary monocykl elektryczny lub kupiłeś nowy monocykl elektryczny, ale chcesz wymienić go na inny to program EUC Trade-in/up od Ecohuman jest dla Ciebie.

Przykłady:

1. Masz stary Inmotion V8F i chcesz go wymienić na nowy Inmotion V8F lub King Song KS-S18 z Twoją dopłatą.

2. Kupiłeś nowy monocykl elektryczny Inmotion V12HS w naszym lub jakimkolwiek innym sklepie i chcesz go wymienić na nowy Inmotion V13 lub Veteran Sherman-S z Twoją dopłatą.

Jak to działa?

1. Przygotój i prześlij swoją cenę, zdjęcia, opis na swój obecny monocykl elektryczny wypełniając odpowiedni formularz (dalej jest odpowiedni przycisk).

2. My sprawdzimy Twoje zgłoszenie na Twój obecny monocykl i zaproponujemy Ci swoją cenę lub zgodzimy się z Twoją ofertą.

3. Wybierz Swój nowy monocykl elektryczny i wykorzystaj rabat (zaakceptowana cena za Twój obecny monocykl elektryczny) na nowy model.

Zgłoszenie do programu EUC TRADE-IN/UP

Na etapie zgłoszenia do programu "EUC Trade-in/up" nie musisz być zerejestrowany w serwisie Ecohuman.pl zatem by finalizować transakcję rejestracja jest wymagana. 

Wyjaśnienie:

Kto może skorzystać z programu  "EUC trade-in/up":

1. Każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która jest właścicielem i/lub mam prawo do jednoosobowego podejmowania decyzji odnośnie zgłaszanego do programu "EUC Trade-in/up" monocykla elektrycznego, akceptuję regulamin slepu Ecohuman.pl i zgłasza chęć udziału w programie "EUC Trade-in/up"?

2. Każda osoba prawna, która jest właścicielem i/lub mam prawo do podejmowania decyzji odnośnie zgłaszanego do programu "EUC Trade-in/up" monocykla elektrycznego, akceptuję regulamin slepu Ecohuman.pl i zgłasza chęć udziału w programie "EUC Trade-in/up"?

Jaki monocykl można wybrać:

Możesz wynrać każdy dostępny lub w przedsprzedaży monocykl elektryczny w serwisie Ecohuman.pl.

Trade in: dać coś starego jako zapłatę za coś nowego.

Przykład: Wymieniłem swój stary Inmotion V8F na nowy.

Trade up: sprzedać coś, aby uzyskać coś innego tego samego rodzaju, które jest droższe

Przykład: Wymieniłem mój Inmotion V12HS na Inmotion V13 Challenger.

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Chat with us on WhatsApp

Call Our Store

+48 785 355 434

biuro@ecohuman.pl

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: